grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-

Telefónica zjednodušuje a zpřehledňuje podobu svého měsíčního vyúčtování služeb

zdroj: www.freedigitalphotos.net zdroj: www.freedigitalphotos.net

Jednodušší a přehlednější, a navíc stejná pro mobilní i fixní služby - taková bude nová podoba vyúčtování za služby O2, které začne společnost Telefónica Czech Republic posílat svým klientům od poloviny září 2012. "Měsíčně rozešleme na 2,5 milionu vyúčtování a věříme, že díky zpřehlednění a sjednocení zákazníci hned uvidí, jaké služby a jak čerpali. Přehlednější bude i souhrn využitých jednotek, a to jak těch neomezených, tak i těch placených," uvádí Jindřich Fremuth, ředitel online divize společnosti Telefónica Czech Republic.

Nové vyúčtování bude stejné jako jeho elektronická podoba, kterou Telefónica začala upřednostňovat od července 2012). "Ať už tedy klient dostane tištěnou či elektronickou fakturu nebo se na ni podívá prostřednictvím webu mojeo2.cz či přes e-ucet.o2.cz, vždy uvidí stejně strukturované informace," doplňuje Jindřich Fremuth. "Velmi nás těší, že dnes už činí podíl elektronických vyúčtování čtvrtinu všech rozesílaných faktur a počet zákazníků využívajících tuto službu se od začátku roku zdvojnásobil." S elektronickým vyúčtováním získávají zákazníci řadu výhod, mimo jiné automatické zasílání přímo na email a do aplikace Moje O2, podrobný výpis hovorů zdarma, přehlednou historii svých plateb či možnost grafického srovnání a analýzy v aplikaci.

První strana nového vyúčtování v tištěné podobě obsahuje identifikační údaje, přehled plateb včetně daně a údaje pro platbu. Ve spodní straně stránky je pak složenka, pokud klient platí jiným způsobem, pak je tento prostor využit pro informace o nabízených službách, případně pro upozornění na nedoplatky z předchozích účetních období.

"Podobu nového vyúčtování vyzkoušela v rámci testovacího provozu vybraná skupina zákazníků již v průběhu léta a test dopadl velmi dobře. Proto nyní nové faktury můžeme začít rozesílat všem klientům," dodává Jindřich Fremuth. Všichni klienti dostanou s prvním vyúčtováním v nové podobě také průvodní dopis a podrobný popis nového vyúčtování.

Vzor nového vyúčtování a průvodce vyúčtováním naleznete v příloze této tiskové zprávy. Další informace o novém vyúčtování najdete na www.o2.cz/vyuctovani.

zdroj: http://www.telefonica.cz

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

M-novinky

  • CEO Huawei Richard Yu v rozhovoru pro CNET řekl, že firma má fungující prototyp skládacího mobilu a hotový by mohl být už v roce 2018. Do té doby je nutné zapracovat na konstrukci i technologii ohebného displeje. „Teď máme dva displeje s mezírkou mezi nimi, což není dobré, musíme se jí zbavit,“ ...

  • Začátkem roku 2018 se začne prodávat nový model virtuální reality Oculus Go. Jde o autonomní VR headset, který ke svému chodu nepotřebuje počítač ani smartphone. Americká firma Oculus tak doufá, že se platformu virtuální reality podaří dostat mezi větší množství uživatelů. Přispět k lepší ...

  • První Android jsme zkoušeli před deseti lety v emulátoru. • Tehdejší prototyp měl k dnešnímu smartphonu daleko. • Přišla řada Nexus, pak Pixel a Google vždy udržel punc výjimečnosti.

  • Vodafone zařazuje do nabídky produkt, který jeho konkurence už nabízí. Jedná se o bezdrátové připojení k internetu přes LTE fixované na dané místo. Nový tarif Pevný internet přes LTE nabídne maximální rychlost přenosu 30 Mbit/s pro download a 5 Mbit/s pro upload. FUP je u tohoto tarifu ...

Copyright © 2010-2016 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit