grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
SAFINA a.s.
SAFINA, a.s., která navazuje na tradici sahající až do roku 1860, vznikla v roce 1992. V současné době je podnik soukromou společností a má rozhodující postavení v oblasti zpracování drahých a neželezných kovů nejen v České republice, ale i v Evropě.
SAINT-GOBAIN ADVANCED CERAMICS s.r.o.
SGAC je dceřinná společnost skupiny Saint-Gobain Goup. V současné době se firma zabývá třemi hlavními výrobními aktivitami. První je výroba keramických těsnících destiček do vodovodních baterií,druhým je výroba keramických filtrů na roztavené kovy a třetí zahrnuje speciá
SCIENTIFIC INSTRUMENTS BRNO spol. s r.o.
Společnost je výhradním zástupcem několika divizí skupiny Bruker, USA (Bruker Biospin– výrobce přístrojů pro NMR, EPR a MRI spektroskopie; Bruker Optic – výroba přístrojů pro FT-IR, Raman, FT-NIR a LR-NMR spektroskopii; Bruker Daltonics – výroba systémů pro 142 FT-MS, MALDI-TO
SHM s.r.o.
Povlakování nástrojů pro obrábění, lisování, stříhání a tváření tvrdými otěruvzdornými PVD povlaky. Výroba diamantových orovnávačů.
SIGMA ALDRICH s.r.o.
Sigma-Aldrich je globálně působící společnost dodávající biochemické produkty a produkty organické chemie pro vědecký a genomický výzkum, biotechnologie, farmaceutický výzkum a vývoj a diagnostiku nemocí. Společnost působí v 35 státech a zaměstnává přes 6800 pracovníků.
SPOLEK PRO CHEMICKOU A HUTNÍ VÝROBU a. s.
Výzkum, vývoj, výroba a zpracování chemických a biochemických výrobků a obchodování s nimi. Spolchemie vyrábí na 500 druhů výrobků v oboru syntetických pryskyřic, základních a speciálních anorganických sloučenin, například hydroxid sodný a draselný, chlór, kyselina chlor
SPOLSIN spol. s r.o.
Vývoj a výroba speciálních textilií, kompaktních přízí, poradenství, chemické rozbory, akreditovaná laboratoř, aplikační výzkum a vývoj při použití modifikovaných vláken, stanovení a ověřování zpracovatelských postupů, ochranné pracovní oděvy.
AAA AUTO a.s.
5000 kvalitních a prověřených aut. Záruka 12 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Nulová akontace. 19 autocenter v ČR.
SVÚM a.s.
Společnost je jednou z nejvýznamnějších organizací aplikovaného materiálového výzkumua zkušebních institucí v České republice. Činnost zahrnuje následující oblasti: výzkumně-vývojovou a expertizní činnost, poradenství, zkoušky materiálů v akreditovaných laboratořích dl
SVÚOM s.r.o.
SVÚOM, s.r.o. je společnost výzkumného zaměření zabývající se řešením problematiky v oblastech koroze, protikorozní ochrany a povrchových úprav.
« První Předchozí 1 2 Další Poslední »
Powered by Sigsiu.NET

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej Hausbótů

  

hausbot

 

Více na www.houseboats.cz

 

Copyright © 2010-2020 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit