grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Carl Zeiss spol. s r.o.
Firma Carl Zeiss, která byla založena v roce 1846 v Jeně jako dílna pro jemnou mechaniku a optiku, představuje dnes nadnárodní společnost, zaměřenou na vývoj a výrobu špičkových technologií.
CENTRAL EUROPEAN BIOSYSTEMS s.r.o.
Společnost vznikla v roce 2004, jejím vlastníkem je americká fi rma FLEXBIO LLC se sídlem v New Yorku. Zabývá se aplikovaným biologickým výzkumem.
CLEANTEX a.s.
Společnost CLEANTEX a.s. vznikla v roce 1996 a navázala na dlouholetou činnost Výzkumného ústavu oděvního. Zaměřuje se na výzkum a výrobu speciálních pracovních oděvů určených pro čisté prostory, antistatické prostředí a výbušné prostory. Vyrábí oděvy výhradně pro op
COLOR SPECTRUM a.s.
Firma vznikla v roce 1996 jako právní nástupce Color Spectrum, s.r.o., zabývá se vývojem a výrobou průmyslových nátěrových hmot. Výrobní sortiment zahrnuje škálu výrobků použitelných do korozních prostředí, pro běžné i speciální průmyslové aplikace. Hlavními typy podkl
Compo Tech PLUS, spol. s r. o.
Firma byla založena v roce 1995, zabývá se vývojem a výrobou kompozitových materiálů,konkrétně kompozitových trubek z uhlíkových či skleněných vláken. Při jejich výrobě se využívá jedinečný postup navíjení podélných vláken pod nulovým úhlem. Firma na zakázku připrav
COMTES FHT a.s.
Činnost firmy je zaměřena především na aplikovaný materiálový výzkum a na výzkum technologií tváření a tepelného zpracování. Poskytujeme širokou škálu služeb nejčastěji v oblasti analýz, zkoušení, expertiz, optimalizací a zavádění nových technologií.
CPN s.r.o.
Společnost je součástí Contipro Group Holding, ČR. Provádí se výzkum, vývoj a biotechnologickávýroba – firma je jedním z největších výrobců kyseliny hyaluronové na světě (jde o aktivní látku užívanou ve farmacii, kosmetice i výživě).
Crytur s.r.o.
Výroba a vývoj scintilačních materiálů a detektorů, laserových tyčí a komponent (zrcadla),přesná optika a mechanika, safírové profily.
Powered by Sigsiu.NET

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej Hausbótů

  

hausbot

 

Více na www.houseboats.cz

 

Copyright © 2010-2020 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit