grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-

EATON uvedl na trh čtyři nové moderní snímače

Investigation to new IMF chief Christine Lagarde Investigation to new IMF chief Christine Lagarde

Eaton Corporation, přední výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, uvedla na trh čtyři nové moderní snímače. Jsou schopné detekovat objekty bez ohledu na barvu a texturu materiálu, odrazivost, kontrast nebo tvar povrchu, v případě NanoView pak i detekce průhledných objektů. Analogový snímač AccuProx doplnil řadu induktivních snímačů řady Proximity a ke skupině fotoelektrických snímačů přibyly snímače NanoView, IntelliView a E67 Perfect Prox.

Řada analogových snímačů AccuProx

se vyznačuje bezkonkurenčním rozsahem měřených vzdáleností, linearitou a přesností v cenově dostupném válcovém provedení.
Nově zařazený Eaton AccuProx je nový špičkový analogový induktivní snímač, který na rozdíl od standardních induktivních snímačů, jejichž výstupní signál je závislý na přítomnosti nebo nepřítomnosti sledovaného objektu, poskytuje elektrický signál, jehož hodnota se mění úměrně s polohou kovového objektu v dosahu snímače. AccuProx je tak ideálním řešením pro situace, kde je nutné přesné snímání a měření.

Řada Eaton snímačů NanoView

v sobě kombinuje kvalitní optické snímání, robustní miniaturní provedení a výhodnou cenu. Tyto malé, ale výkonné snímače jsou k dispozici v různých režimech optického provedení, včetně průsvitu, polarizovaného odrazu, rozptýleného odrazu nebo rozptylu s pevnou ohniskovou vzdáleností. Speciální verze jsou schopné detekce průhledných objektů.

Řada Eaton IntelliView

je kolekce speciálních optických snímačů s novými technologickými principy, určená k řešení jedinečných a složitých bezkontaktních aplikací. Tato řada zahrnuje senzory s nastavitelným potlačením pozadí, snímače vzdálenosti s analogovými výstupy, barevné senzory, kontrastní senzory a UV senzory.

Eaton řada E67 Long Range Perfect Prox

byla navržena s ohledem na jedinou věc – řešení těch nejobtížnějších aplikací fotoelektrického snímání. Pomocí patentované optiky a technologie Perfect Prox je řada E67 schopna spolehlivě detekovat objekty bez ohledu na barvu a texturu materiálu, odrazivost, kontrast nebo tvar povrchu. Zároveň dokáže ignorovat objekty těsně vedle definované zóny pro snímání objektů.
Standardní řada E67 může být při výrobě nastavena na vzdálenost mezi 60 a 240 cm (v krocích po 10 cm) tak, aby se přizpůsobila každému typu použití.

více na : www.eatonelektrotechnika.cz.

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Letak Batak 02

Ekonomicke aktuality

  • Zdravotnické odbory vyhlásily stávkovou pohotovost. Nelíbí se jim, že vláda nepočítá s plošným růstem platů ve zdravotnictví o deset procent. Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče Dagmar Žitníková je přesvědčena, že by stále měl platit slib o tříletém navyšování, který jí dal tehdejší ministr financí a nynější premiér Andrej Babiš (ANO) v roce 2016. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) však poukazuje, že i tak půjde do zdravotnictví nebývalé množství peněz. Dagmar Žitníková a Adam Vojtěch byli hosty Událostí, komentářů.

  • Během návštěvy Irska koncem srpna sveze papeže Františka auto Škoda Rapid. Tento model si vybrala přímo hlava katolické církve. Vůbec poprvé tak papež využije na oficiální akci vůz české značky. Pro speciální auta využívaná papežem se vžilo označení papamobil, první auta už měl ale papež ve 20. letech minulého století.

  • Cestovní kancelář RS Tour vyhlásila úpadek, na dovolenou do Bulharska a Řecka tak neodletělo 200 zákazníků. Všichni klienti, kteří byli v zahraničí, se již vrátili. Informovala o tom v pátek Slavia pojišťovna, u níž je RS Tour pojištěna. Letos jde už o třetí cestovní kancelář, která oznámila úpadek.

  • Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče vyhlásil v pátek stávkovou pohotovost. Chce, aby vláda dodržela slib o plošném desetiprocentním růstu platů v oboru od příštího roku. Dalším krokem bude výzva zaměstnancům v nemocnicích, aby začali dodržovat počet hodin přesčasů daný zákoníkem práce. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) na mimořádném brífinku sdělil, že s krokem odborů zásadně nesouhlasí. Proti stávkové pohotovosti jsou i soukromí lékaři a gynekologové. Vyzvaly vládu, aby tlaku nepodlehla.

  • Zájem o státní půjčky na bydlení pro mladé po prvotním náporu ve čtvrtek ochabl. Státní fond rozvoje bydlení zaregistroval druhý den od spuštění 45 žádostí. I tak ale od středy eviduje přes tři stovky formulářů, celkem se žadatelé přihlásili už o 343 milionů. To už je však víc než polovina sumy vyčleněné na tento program pro letošní rok. Proto možná dojde k navýšení částky. 

Copyright © 2010-2018 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit