grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-

Společnost LG Electronics (LG) uvádí na český trh řadu televizí s technologií 4K Ultra HD

Společnost LG Electronics (LG) uvádí na český trh řadu televizí s technologií 4K Ultra HD, kterou představila již začátkem roku na veletrhu CES 2015. Nadčasový design, věrná reprodukce barev a technologie ColorPrime jsou hlavními benefity letošních modelů. LG ale nezůstává jen u samotných televizí a rozšiřuje svou nabídku novinek i o rozhraní webOS 2.0. Tento systém kromě nových vylepšení disponuje výrazně nižší reakční dobou než předchozí verze a společně s UHD televizemi nabízí úžasný divácký zážitek.

UHD LG 01

V průběhu dubna bude v české republice možné zakoupit 5 nových řad UHD televizorů ve velikosti od 40“ do 105“, které okouzlí skvělým zvukem, nekonečnou barevnou škálou i nadčasovým designem. V průběhu roku se bude portfolio UHD televizí dále rozšiřovat.

 

Sputnik: Ruské vysílání pro celý svět

Na globálním mediálním trhu začíná 10. listopadu fungovat multimediální skupina Sputnik, největší informační značka s moderními multimediálními středisky v desítkách zemí světa. Každá redakce Sputniku bude mít vlastní webové stránky, a bude vysílat ze studií místních rozhlasových stanic. Celkový počet vysílacích hodin Sputniku v 30 jazycích a ve 130 městech světa přesáhne už v příštím roce 800 hodin denně. Exkluzivní kontent Sputniku je určen pro tu část mnohamiliardového obecenstva, které je unaveno vtíravou propagandou monopolárního světa a potřebuje alternativní názor. Hlavní webové stránky jsou na adrese: www.sputniknews.com.

sputnik 001

Zobrazeno: 4210

Číst dál: Sputnik: Ruské vysílání pro celý svět

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej Hausbótů

  

hausbot

 

Více na www.houseboats.cz

 

Copyright © 2010-2020 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit