grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Edlin s.r.o.
Společnost dodává zařízení a poskytuje služby pro elektronovou a optickou mikroskopii.Zastupuje FEI Electron Optics BV (výhradní zastoupení) a dodává výrobky firem EDAX,Soft Imaging Systems, Quantomix, Advanced Micro Beam atd.
ELCERAM a.s.
je společnost úspěšně působící na českém i zahraničním trhu jako známý výrobce bílých a potištěných keramických substrátů již od roku 1994.Bílé substráty z korundové keramiky (Alumina-96% Al2O3) pro aplikace v elektronickém průmyslu.
ELMARCO s.r.o.
Elmarco je první firmou na světě, která vyrábí a prodává zařízení na výrobu nanovlákenného materiálu v průmyslovém měřítku. Základem úspěchu firmy je spolupráce s předními světovými univerzitami a průmyslovými společnostmi působícími na globálním trhu.
EVA.cz
Dodáváme elektrospotřebiče, průmyslové zboží, nářadí a domácí potřeby obchodníkům, prodejnám, živnostníkům i obchodním řetězcům. Rozvážíme zboží v ČR také konečným spotřebitelům, bez přirážky přímo z velkoobchodního skladu. Prodáváme na splátky.
EXBIO PRAHA, a.s.
Firma EXBIO Praha a.s. je výrobcem monoklonálních protilátek a dalších imunologických reagencií. Kromě výroby vlastních protilátek naše společnost zastupuje na českém a slovenském trhu řadu zahraničních firem, které nabízejí produkty pro imunologii a molekulární biologii.
Powered by Sigsiu.NET

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej Hausbótů

  

hausbot

 

Více na www.houseboats.cz

 

Copyright © 2010-2020 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit