grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Carl Zeiss spol. s r.o.
Firma Carl Zeiss, která byla založena v roce 1846 v Jeně jako dílna pro jemnou mechaniku a optiku, představuje dnes nadnárodní společnost, zaměřenou na vývoj a výrobu špičkových technologií.
Edlin s.r.o.
Společnost dodává zařízení a poskytuje služby pro elektronovou a optickou mikroskopii.Zastupuje FEI Electron Optics BV (výhradní zastoupení) a dodává výrobky firem EDAX,Soft Imaging Systems, Quantomix, Advanced Micro Beam atd.
JEOL (EUROPE) S.A.
JEOL je významný světový dodavatel vědeckých přístrojů užívaných při výzkumu a vývoji v oblastech jako jsou nanotechnologie, vědy o živé přírodě, optické komunikace, soudnictví a biotechnologie.
MiT. s.r.o.
Společnost MiT s.r.o. byla založena v roce 1992 jako obchodní firma se zbožím v oblasti laserové techniky a optoelektroniky. Dodavatelský program obsahuje téměř vše, co se v oblasti laserové techniky a optoelektroniky vyrábí.
NANOTRADE s.r.o.
Cílem firmy je nacházet a uvádět na trh inovativní materiály, výrobky a technologie, které jsou navrhovány a vyráběny v laboratořích celého světa s využitím nanotechnologií. Firma provádí výzkum, vývoj a prodej v oblasti nanotechnologií.
SCIENTIFIC INSTRUMENTS BRNO spol. s r.o.
Společnost je výhradním zástupcem několika divizí skupiny Bruker, USA (Bruker Biospin– výrobce přístrojů pro NMR, EPR a MRI spektroskopie; Bruker Optic – výroba přístrojů pro FT-IR, Raman, FT-NIR a LR-NMR spektroskopii; Bruker Daltonics – výroba systémů pro 142 FT-MS, MALDI-TO
SIGMA ALDRICH s.r.o.
Sigma-Aldrich je globálně působící společnost dodávající biochemické produkty a produkty organické chemie pro vědecký a genomický výzkum, biotechnologie, farmaceutický výzkum a vývoj a diagnostiku nemocí. Společnost působí v 35 státech a zaměstnává přes 6800 pracovníků.
Powered by Sigsiu.NET

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej Hausbótů

  

hausbot

 

Více na www.houseboats.cz

 

Copyright © 2010-2020 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit