grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Advanced Materials - JTJ, s.r.o.
Advanced Materials JTJ s.r.o. se zabývá inovacemi, vývojem a výrobou v oblasti nanomateriálů a jejich využití již od roku 2003 .
Advanced Technology Group s.r.o.
ATG je česká inženýrská firma s desetiletou tradicí působící především v oblastech kvalifikacea certifikace technického personálu (NDT, svařování, koroze), inspekce a supervize pro ASME Code a provádí nezávislý dozor při NDT zkoušení.
Altermed Corporation a.s.
Altermed Corporation a.s. je rychle se rozvíjející fi rma zabývající se výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky, zdravotnických prostředků a doplňků stravy.
Apronex s.r.o.
Biotechnologická fi rma, spin-off Ústavu molekulární genetiky AV ČR, založená v roce 2003,která vyrábí biologicky aktivní rekombinantní proteiny pro různé aplikace a provádí analýzy proteinových preparátů.
AQUATEST a.s.
Firma vznikla transformací někdejšího hydrogeologického závodu podniku Stavební geologie. Poskytuje konzultantské a inženýrské služby v oblasti ochrany životního prostředí a vodního hospodářství, zejména sanační a recyklační technologie.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s.
Firma založena v roce 2003. Zabývá se výzkumem, vývojem a výrobou barev a laků na kovy, dřevo, beton, stěny, malby, fasády, dále vyrábí ředidla, speciální izolační laky a technické kapaliny.
BARVY TEBAS s.r.o.
Firma byla založena v roce 1992, vlastní ji sedm fyzických osob a patří mezi největší výrobce vodou ředitelných nátěrových hmot v ČR. Její produkce okolo 2500 tun ročně ji řadí na 5. místo mezi výrobci barev v ČR vůbec. Stěžejním výrobkem společnosti je univerzální akr
BD SENSORS s.r.o.
Společnost BD SENZORS se od samého počátku (1993) zaměřuje pouze na výrobu elektronické tlakoměrné techniky. Jsou to snímače tlaku, snímače výšky hladiny a jejich příslušenství. V současnosti nabízí řešení pro tlaky od 0,1 mbar do 2200 bar.
Biomedica, spol. s r.o.
Výrobce léčiv, doplňků stravy nebo kosmetiky s obsahem rostlinných extraktů, silic či vitamínů.
BorsodChem MCHZ s.r.o.
BorsodChem MCHZ je jedním ze tří výrobních závodů skupiny BorsodChem ve střední Evropě. Dodáváme sortiment výrobků zejména organické, ale rovněž anorganické povahy. Námi vyráběné suroviny nacházejí uplatnění u výrobců polyuretanových, pryžových, farmaceutických a po
« První Předchozí 1 2 3 4 5 Další Poslední »
Powered by Sigsiu.NET

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej Hausbótů

  

hausbot

 

Více na www.houseboats.cz

 

Copyright © 2010-2020 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit