grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-

NaKole.cz - Články

NaKole.cz - Cyklistika, cykloturistika, cestování na kole
NaKole.cz - Články
 1. PF 2019
  Přejeme vám v roce 2019 mnoho skvělých zážitků na cestách, a to nejen na kole.
 2. Nejkrásnější cyklostezky Dolního Rakouska
  Dolní Rakousko, nebo také Dolní Rakousy (německy Niederösterreich) je spolková země na severovýchodě Rakouska. Hlavní městem je Sankt Pölten (s poněkud prazvláštním českým názvem Svatý Hypolit).
 3. Štýrská vinařská stezka – vinice, sady, termály a kulinářské speciality
  Štýrská vinařská stezka (Weinland Steiermark Radtour) je poměrně novou cyklistickou „atrakcí“ jižního a východního Štýrska. Jde o více než 400 kilometrů dlouhou trasu, která Vás provede především vinařskými oblastmi Štýrska, ovšem potkáte na ní také proslulé jabloňové sady, historická města i termální lázně. Zkrátka, pro každého něco.
 4. Ennská cyklostezka – zlatý řez uprostřed Rakouska
  Enžská cyklostezka, častěji známá jako Ennská (Ennsradweg), se právem řadí mezi nejkrásnější alpské cyklotrasy. V první části vás ohromí horské masívy, jimž vévodí Dachstein, projedete národními parky Gesäuse a Vápencové Alpy (Kalkalpen) a podél čím dál klidnějšího toku řeky Enže (Enns) až k soutoku s Dunajem.
 5. Ybbstalská cyklostezka – pohodově od Dunaje k alpskému jezeru Lunzer See
  Patříte mezi příznivce pohodové cykloturistiky a přitom se rádi kocháte horskou přírodou? Tento komfort vám nabídne nově vybudovaná cyklostezka podél rakouské řeky Ybbs, po které bez velké námahy postupně vystoupáte od Dunaje až k alpským výšinám.
Copyright © 2010-2018 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit