grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-

NaKole.cz - Články

NaKole.cz - Cyklistika, cykloturistika, cestování na kole
NaKole.cz - Články
 1. C&O Canal: na kole za americkou historií aneb Amerika a cyklistika
  Ono se o tom nemluví a nejspíš obecně moc neví, ale USA je rájem pro cyklisty. Vážně. Je sice pravda, že Američané mají tendenci jezdit všude autem. Podle toho vypadají často jejich boubelaté postavy a tomu je také přizpůsobená silniční síť a infrastruktura. Ale víte-li kam zajet, najdete si terén pro každý druh kola.
 2. Cyklovýlet ve Vietnamu, ostrov Cat Ba
  Ze všech ostrovů rozesetých v Tonkingském zálivu je Cat Ba tím největším ostrovem. Jakožto součást krasové oblasti zátoky Ha Long si mnozí turisté volí město Cat Ba Town na jihu ostrova za svou základnu pro výlety do okolí.
 3. PF 2019
  Přejeme vám v roce 2019 mnoho skvělých zážitků na cestách, a to nejen na kole.
 4. Nejkrásnější cyklostezky Dolního Rakouska
  Dolní Rakousko, nebo také Dolní Rakousy (německy Niederösterreich) je spolková země na severovýchodě Rakouska. Hlavní městem je Sankt Pölten (s poněkud prazvláštním českým názvem Svatý Hypolit).
 5. Štýrská vinařská stezka – vinice, sady, termály a kulinářské speciality
  Štýrská vinařská stezka (Weinland Steiermark Radtour) je poměrně novou cyklistickou „atrakcí“ jižního a východního Štýrska. Jde o více než 400 kilometrů dlouhou trasu, která Vás provede především vinařskými oblastmi Štýrska, ovšem potkáte na ní také proslulé jabloňové sady, historická města i termální lázně. Zkrátka, pro každého něco.
Copyright © 2010-2018 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit