grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-

LG ODHALUJE BUDOUCNOST DOMÁCÍ ZÁBAVY S NOVÝMI ULTRA HD TELEVIZEMI S ÚHLOPŘÍČKOU 55 A 65 PALCŮ

Společnost LG Electronics uvádí na trh nové Ultra HD televize s úhlopříčkou 55 a 65 palců. Novinky s označením LA970V a LA 965V upoutají diváky ostrým obrazem v rozlišení Ultra HD a řadou inteligentních funkcí. Jejich jedinečné zpracování navíc ocenily i přední testovací laboratoře Intertek a Underwriters Laboratories. Televize budou v České republice dostupné od konce září 2013.

LA970V-LA965V-web

 

„Rozšířením nabídky Ultra HD televizí o modely s úhlopříčkou 55 a 65 palců potvrzujeme naši pozici lídra v oblasti zobrazovacích technologií. Spotřebitelům nyní nabízíme dva skvělé modely, které jim zprostředkují skutečný zážitek ze sledování obrazu v kvalitě Ultra HD,“ uvedla Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG Electronics CZ.

Bezkonkurenční obrazová kvalita v Ultra HD

Nové 55palcové a 65palcové ULTRA HD televize LG disponují rozlišením 8,3 milionu pixelů a jsou vybaveny technologií LG Tru-ULTRA HD Engine. Ta propůjčuje obrazu maximální jas, zvyšuje jeho ostrost a odstraňuje jakékoli rozmazání. Osvětlení pozadí Nano FULL LED u modelu LA970V navíc zajišťuje vysoký kontrast a stabilní jas
po celé šířce obrazovky. Do televizí byl rovněž integrován displej s technologií IPS, která se vyznačuje přesnou interpretací barev a širokým pozorovacím úhlem až 178 stupňů. Uživatelé tak mohou sledovat svou Ultra HD televizi z téměř jakékoli pozice v místnosti, aniž by se museli obávat barevného zkreslení nebo ztráty vizuálních detailů. Díky rozlišení Ultra HD přinášejí 55palcové a 65palcové televize LG také velmi kvalitní obraz ve 3D. Nové modely byly otestovány renomovanými laboratořemi Intertek a Underwriters Laboratories, které potvrdily jejich výjimečné zobrazovací schopnosti.

Inovativní audio systém Sliding Speaker (LA970V)

Kromě jedinečného obrazu je nový model Ultra HD televize LA970V od LG vybaven 4.1kanálovým zvukovým systémem o výkonu 50 W, který se může pochlubit čtyřmi výsuvnými reproduktory Sliding Speaker. Ty se při zapnutí televizoru samy tiše vysunou a po jeho vypnutí zase zasunou zpět.

Zajímavý design a chytré funkce

Nové Ultra HD televize od LG jsou ztělesněním stylového a současně funkčního designu, který podtrhuje tenký rám LG CINEMA SCREEN (LA970V). Samozřejmostí u obou modelů jsou funkce LG Smart TV, bezdrátové připojení WiDi a Miracast pro pohodlné přehrávání obsahu z připojených zařízení a funkce LG Tag On na bázi technologie NFC pro snadné párování zařízení. Snadné ovládání celého zařízení pak zajistí ovladač Magic Remote.

 

zdroj: tisková zpráva společnosti LG

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej Hausbótů

  

hausbot

 

Více na www.houseboats.cz

 

Copyright © 2010-2020 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit