grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-

Samsung Galaxy S III mini: exkluzivně u O2

  • základní cena očekávaného přístroje činí 8395 Kč
  • při koupi všech chytrých telefonů Samsung a HTC lze navíc ušetřit minimálně 500 Kč, pokud přinesete svůj starý telefon
  • o které telefony bude v letošním předvánočním prodeji největší zájem?

Galaxy S3 mini.jpgV nabídce telefonů O2 se v průběhu listopadu 2012 exkluzivně mezi českými operátory objeví očekávaná novinka: Samsung Galaxy S III mini. "Jsme rádi, že naši zákazníci budou mezi prvními, kdo si mohou pořídit tento chytrý telefon. Jeho základní cenu jsme nastavili hodně nízko - na 8395 Kč, a navíc je možné ji dále snížit odprodejem starého telefonu. Výše tohoto bonusu se určuje podle stáří a stavu telefonu, vždy je to však alespoň 500 Kč," říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic. V případě koupě telefonu při současném sjednání některého z Chytrých tarifů lze telefon získat ještě výhodněji.

načka Samsung se v posledních letech stala nejúspěšnějším výrobcem mobilních telefonů. Samsung Galaxy S III mini nabízí špičkový výkon v menším balení - díky displeji s úhlopříčkou 4 palce se vejde téměř do každé kapsy.

Telefon se špičkovým zvukem za bezkonkurenční cenu

Dalším telefonem za skvělou cenu v předvánoční nabídce O2 je kompaktní HTC Desire C s vylepšením zvuku Beats audio. Od 1. listopadu bude na prodejnách O2 za 3 995 Kč, navíc se zárukou nejlepší ceny.

Sleva minimálně 500 korun za starý telefon

Pokud zákazníci při koupi nového telefonu do prodejny O2 přinesou svůj starý telefon, mohou jeho prodejem získat slevu: kdo si z portfolia vybere některý z chytrých telefonů Samsung nebo HTC, bude mu od 1. listopadu z ceny těchto přístrojů odečteno minimálně 500 korun. "Příležitost ušetřit určitě využije řada našich klientů, protože snad není člověk, který by v šuplíku neměl schovaný nějaký starší telefon. Od nás za něj může dostat minimálně pětisetkorunovou slevu," dodává Petr Matějovský. Výše bonusu za odevzdání starého telefonu se odvozuje od stáří a stavu telefonu - i v případě starých a nefunkčních přístrojů však O2 zákazníkovi vyplatí vždy minimálně 500 Kč.

zdroj: tisková zpráva O2

Pro psaní komentářů se přihlašte

M-novinky

Copyright © 2010-2018 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit