grafen.cz technický portál grafen.cz - to jsou nejen nové technologie

A+ A A-

Telefónica zjednodušuje a zpřehledňuje podobu svého měsíčního vyúčtování služeb

zdroj: www.freedigitalphotos.net zdroj: www.freedigitalphotos.net

Jednodušší a přehlednější, a navíc stejná pro mobilní i fixní služby - taková bude nová podoba vyúčtování za služby O2, které začne společnost Telefónica Czech Republic posílat svým klientům od poloviny září 2012. "Měsíčně rozešleme na 2,5 milionu vyúčtování a věříme, že díky zpřehlednění a sjednocení zákazníci hned uvidí, jaké služby a jak čerpali. Přehlednější bude i souhrn využitých jednotek, a to jak těch neomezených, tak i těch placených," uvádí Jindřich Fremuth, ředitel online divize společnosti Telefónica Czech Republic.

Nové vyúčtování bude stejné jako jeho elektronická podoba, kterou Telefónica začala upřednostňovat od července 2012). "Ať už tedy klient dostane tištěnou či elektronickou fakturu nebo se na ni podívá prostřednictvím webu mojeo2.cz či přes e-ucet.o2.cz, vždy uvidí stejně strukturované informace," doplňuje Jindřich Fremuth. "Velmi nás těší, že dnes už činí podíl elektronických vyúčtování čtvrtinu všech rozesílaných faktur a počet zákazníků využívajících tuto službu se od začátku roku zdvojnásobil." S elektronickým vyúčtováním získávají zákazníci řadu výhod, mimo jiné automatické zasílání přímo na email a do aplikace Moje O2, podrobný výpis hovorů zdarma, přehlednou historii svých plateb či možnost grafického srovnání a analýzy v aplikaci.

První strana nového vyúčtování v tištěné podobě obsahuje identifikační údaje, přehled plateb včetně daně a údaje pro platbu. Ve spodní straně stránky je pak složenka, pokud klient platí jiným způsobem, pak je tento prostor využit pro informace o nabízených službách, případně pro upozornění na nedoplatky z předchozích účetních období.

"Podobu nového vyúčtování vyzkoušela v rámci testovacího provozu vybraná skupina zákazníků již v průběhu léta a test dopadl velmi dobře. Proto nyní nové faktury můžeme začít rozesílat všem klientům," dodává Jindřich Fremuth. Všichni klienti dostanou s prvním vyúčtováním v nové podobě také průvodní dopis a podrobný popis nového vyúčtování.

Vzor nového vyúčtování a průvodce vyúčtováním naleznete v příloze této tiskové zprávy. Další informace o novém vyúčtování najdete na www.o2.cz/vyuctovani.

zdroj: http://www.telefonica.cz

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej Hausbótů

  

hausbot

 

Více na www.houseboats.cz

 

M-novinky

Copyright © 2010-2020 grafen.cz - všechna práva vyhrazena

Přihlásit nebo Registrovat

PŘIHLÁSIT SE

Registrovat

Registrace uzivatele
nebo Zrušit